BREAKING NEWS: Skrapar Plagoset me thika nje shtetas. Lajmi ne Zhvillim **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

BREAKING NEWS: Skrapar Plagoset me thika nje shtetas. Lajmi ne Zhvillim

Fatjon Kaloci
12.12.11
Ne nje Breaking News te ketij casti kur ora lokale ne Corovode shenon 14:45 e hene 12 dhjetor 2011 nje i ri mesohet se ka mbetur i plagosur ne nje lagje te Corovodes. Ende nuk dihen detaje por mesohet se nje sherr mes te rinjsh mund te kete shkaku i nje zenke qe ka perfshire nje te ri afro 27 vjecar i cili eshte cuar menjehere ne spital. Nuk dihen ende kushtet shendetesore te te riut dhe detajet ne momentet ne vijim. Lajmi u mesua permes Corovoda On Line Radio.
Corovoda On Line