Camarrokja Michelle Hunziker edhe njehere sukses. Por me ndryshe Ja Imazhi **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Camarrokja Michelle Hunziker edhe njehere sukses. Por me ndryshe Ja Imazhi

Fatjon Kaloci
6.12.11
Bashkedrejtuesja e programit argetues Wetten, dass..? nje show tv qe trasmetohet ne kanalin gjerman ZDF, Michelle Hunziker i ofroi moderatorit kryesor te shfaqjes nje pamje qe u prit me shume te qeshura gjate trasmetimit live te shfaqjes 2 dite me pare. Ne shfaqjen televizive ku te ftuar vip ishin shume emra te njohur si Leny Kravitz, Meat Loaf etj, Michelle bukuroshja zviceriane e njohur ne Shqiperi kryesisht permes debutimeve ne kanalet italiane, i tregoi befas drejtuesit te show Thomass Gottschalk te ndenjurat e saj pasi kishte veshur nje fustan te improvizuar me fotot e disa personazheve ne brendi. Eventi televiziv pati audiencen maksimale ne kanalin gjerman ZDF dhe imazhi ne bashkengjitje i perket pikerisht ketij momenti. Michelle Hunziker eshte nje nder moderatoret me simpatike dhe mjaft fun ne median gjermane, zviceriane dhe ne ate italiane. Ne profesionin primar te saj ajo eshte nje aktore por nee show biz hyri me se tepermi edhe fale marteses qe pati me kengetarin italian Eros Ramazzotti.
Corovoda On Line Imazhet ZDF