Corovode: Zbardhen majat e maleve ne Corovode. Video Stream Bore ne Corovode **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Corovode: Zbardhen majat e maleve ne Corovode. Video Stream Bore ne Corovode

Fatjon Kaloci
20.12.11
Rreshjet e para te bores (intesive) per te paren here per kete fundvit 2011 nisen sot rreth 11:35 ne Corovoden e kesaj te marte 20 dhjetor 2011. Sherbimi Streaming Video i Corovoda On Line ne serverat tane rregjistroi dhe video te pak casteve me pare rreth 14:15 kur ne Corovode atmosfera e fundvitit u ndje disi me vecante nga rreshje te bukura te bores. Videoja ne Bashkengjitje sapo u ngarkua. Ju mund ta ndiqni duke klikuar ne butonin e vogel play ne shiritin ne fund. Bora e ketyre diteve nuk pritet te qendroj pasi eshte paraprire nga rreshje shiu. Edhe ne keto caste kur ora lokale shenon 14:48 ka rreshje bore ne qytet por me intesitet me te ulet. Bashkohu ne grupin e Corovoda On Line ne Facebook per te njoftuar per streaming Live te radhes Direkt Nga Corovoda

Por sherbimi meteo thote se shtunen ne mbremje mund te kemi bore te qendrueshme ne Corovode. Te paret ne informimin lokal. Ky eshte Corovoda On Line

Corovoda On Line