Del Traileri i Ri. "The Expendables 2" yjet e filmit aksion mblidhen serisht bashke Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Del Traileri i Ri. "The Expendables 2" yjet e filmit aksion mblidhen serisht bashke Ja Video

Fatjon Kaloci
16.12.11
Ne veren e vitit 2012 pritet te dale edhe premiera boterore e filmit me te ri ne formatin e dyte. Pas Suksesit te "The Expendables" (1shi) yjet e kinemase boterore te te gjitha koherave si Syl Stallone, Schwarzenegger, Jet Li, Van Dam, Chuck Norris, Bruce Willis, Dolph Lundgren, Crews, Couture, Hemsworth, Statham do te jene serisht protagoniste te versionit te dyte te filmit mjaft te sukseshem te edicionit te pare. Sot eshte ngarkuar eshte traileri i filmit te dyte, nje video insert prej 1 minutesh qe jep disi pak plane nga filmi qe vijon te xhirohet. Ne bashkengjitje ndiqni trailerin ne fjale.


Corovoda On Line