Dhjetor 2011: (Permbledhja) Informacionet kryesore lokale te Corovoda On Line 2011 **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Dhjetor 2011: (Permbledhja) Informacionet kryesore lokale te Corovoda On Line 2011

Fatjon Kaloci
27.12.11
Corovoda On Line Mediacioni i Vetem Lokal i Corovodes, gjate gjithe 2011 ka ndare me ju informacionet me te fundit ne kohe reale. Por ne fund te ketij viti, Corovoda On Line do t'ju njoh me nje seri shkrimesh kryesore te titujve me te klikuar dhe me te ndjekur. Mediatiku i vetem lokal, dhe zeri i gjithe Skraparit ne dhjetra burime informacionale do te vijoj edhe 2012 me cdo event.
MUAJI DHJETOR 2011

Dhjetor 2011: Festa e Fundvitit. Vogelushet ne Corovode ne eventin Gezuar 2012. Aktiviteti mes gezimit dhe polemikave ne permbajtje (kliko ketu)

Dhjetor 2011: Zbardhet Corovoda. Bora e Pare intesive per kete fundvit ne Corovode. Video Live Streaming (kliko ketu)

Dhjetor 2011: Spostohet pasditeve procesi mesimor per gjymnazistet.Keta te fundit mesimin pasditeve ne nje shkolle 9 vjecare. Shkolla ne rikonstruksion (kliko ketu)

Dhjetor 2011: Corovode: Zenke mes te rinjve ne qender te Corovodes. Lendohet nga nje goditje me thike nje i ri. (kliko ketu)

Dhjetor 2011: Shtyhen takimet e javes se 13te ne Kategorine e Pare.Mamurrasi - Skrapari do zhvillohet ne 17 Protesta ne nivel kombetar e arbitrave shtyn me nje jave me pas kampionatin (kliko ketu)

Dhjetor 2011: Grindje ne nje lokalitet te Skraparit. Ngjarja ne fshatin Qafe. Incidenti mund te kete ndodhur per zgjedhjen e kryeplakut te zones (kliko ketu)

Dhjetor 2011: Bektashinjte e Skraparit ne diten e vecante: Festohet Festa e Ashures ne Skrapar. (kliko ketu)

Dhjetor 2011: Permiresohet gjendja shendetesore e Kryetarit te Nje Komune ne Skrapar. Me heret u aksidentua me mjetin e tij (kliko ketu)
Corovoda On Line