Gusht 2011: (Permbledhja) Informacionet kryesore lokale te Corovoda On Line **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Gusht 2011: (Permbledhja) Informacionet kryesore lokale te Corovoda On Line

Fatjon Kaloci
26.12.11
Corovoda On Line Mediacioni i Vetem Lokal i Corovodes, gjate gjithe 2011 ka ndare me ju informacionet me te fundit ne kohe reale. Por ne fund te ketij viti, Corovoda On Line do t'ju njoh me nje seri shkrimesh kryesore te titujve me te klikuar dhe me te ndjekur. Mediatiku i vetem lokal, dhe zeri i gjithe Skraparit ne dhjetra burime informacionale do te vijoj edhe 2012 me cdo event.
MUAJI GUSHT 2011
Gusht 2011: Per afro 2 ore nje vater zjarri perfshin zonen e quajtur Kalaja ne Corovode. Re te medha tymi deri ne oret e vona te mbremjes (kliko ketu)

Gusht 2011: Konstituohet Keshilli i Komunes Qender. Pas Zgjedhjeve te perseritura ne Kete Komune Krijohet institucioni menaxhues i qendres se komunave (kliko ketu)

Gusht 2011: Kujtohet ne Corovode 1 vjetori i ndarjes nga Jeta te ish-kryetarit te Veteraneve te Skraparit Demir Nuellari. (kliko ketu)

Gusht 2011: Incident ne Perurimin e Sheshit "Tomorri" ne Polican. Grindje mes disa te rinjsh. Pergjaket festa ne mbremjen e ceremonise (kliko ketu)

Gusht 2011: Rikonstruksioni i segmentit Buzuq Corovode kap shifren 2 000 000 euro. Ende vijojne punimet por pa perfundim (kliko ketu)

Gusht 2011: Percillet ne banesen e fundit Xhulian Hallko. Njeri prej viktimave te aksidentit tragjik ne Grepcke te Skraparit Kujtojme Corovoda On Line dha e para informacionin per aksidentin e ndodhur vetem 10 minuta ngjarjes (kliko ketu)
Corovoda On Line