Java 12 Takimet shtyhen me 30 minuta. Do te luhen kete te diele **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Java 12 Takimet shtyhen me 30 minuta. Do te luhen kete te diele

Fatjon Kaloci
4.12.11
Do te shtyhen me 30 minuta nga startimi takimet e javes se 12-te te Kategorise se Pare ne Futboll. Takimet qe duhet te ishin luajtur dje e shtune 3 dhjetor 2011 u shtyne per te dielen e sotme ne 13:00. Por duke qene se edhe sot perkon nje dite zie kombetare fillimi i takimeve do te shtyhet me 30 minuta pra do te nisin ne 13:30. Kjo Jave do te sjelle keto takime:
ORA 13:30 SKRAPARI - KUKESI 4 dhjetor 2011
ORA 13:30 BESELIDHJA - ADA 4 dhjetor 2011
ORA 13:30 LUFTETARI - GRAMOZI 4 dhjetor 2011
ORA 13:30 LUSHNJA - GRAMSHI 4 dhjetor 2011
ORA 13:30 BUTRINTI - ILIRIA 4 dhjetor 2011
ORA 13:30 BURRELI - BESA 4 dhjetor 2011
ORA 13:30 HIMARA - MAMURRASI 4 dhjetor 2011
ORA 13:30 ELBASANI - VLORA 4 dhjetor 2011
Corovoda On Line do te jete edhe kete jave me mbulimin Live te Rezultateve ne Kohe Reale dhe ju mund te na ndiqni ketu
Corovoda On Line