Kategoria e Pare: Shtyhen takimet e Javes se 13te. Mamurrasi - Skrapari ne 17 dhjetor 2011 **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Kategoria e Pare: Shtyhen takimet e Javes se 13te. Mamurrasi - Skrapari ne 17 dhjetor 2011

Fatjon Kaloci
9.12.11
Takimet e Javes se 13te
Kategoria e Pare
Sikunderse me heret ju beme me dije lidhur me bojkotin e Shoqates se Arbitrave qe lajmeruan ne mbremjen e djeshme mbi mos marrjen pjese ne takimet e futbollit qe do te luheshin kete fundjave 10 dhe 11 dhjetor 2011, mesa duket keto takime do te shtyhen per javen ne vijim. Shkak u be reagimi unison pas dhunes se ushtruar ndaj arbitrit L.J. ne Lac fundjaven qe lam pas. Keshtu sipas kalendarit takimet e Javes se 13te te Kategorise se Pare nuk do te luhen neser por te shtunen e ardhshme ne 17 dhjetor 2011. Takimet qe do te luhen Javen e 13te jane:
MAMURRASI - SKRAPARI
BESA - ELBASANI
ILIRIA - BURRELI
GRAMSHI - BUTRINTI
GRAMOZI - LUSHNJA
ADA - LUFTETARI
KUKESI - BESELIDHJA
VLORA - HIMARA

Skrapari pas javes se 12 rezulton ne vendin e 12te te Kategorise se Pare me 13 pike. Ju kujtojme edhe njehere se eventet live te rezultateve te Kategorise se Pare i gjeni ne kete link duke klikuar KETU
Corovoda On Line