Nentor 2011: (Permbledhja) Informacionet kryesore lokale te Corovoda On Line 2011 **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Nentor 2011: (Permbledhja) Informacionet kryesore lokale te Corovoda On Line 2011

Fatjon Kaloci
27.12.11
Corovoda On Line Mediacioni i Vetem Lokal i Corovodes, gjate gjithe 2011 ka ndare me ju informacionet me te fundit ne kohe reale. Por ne fund te ketij viti, Corovoda On Line do t'ju njoh me nje seri shkrimesh kryesore te titujve me te klikuar dhe me te ndjekur. Mediatiku i vetem lokal, dhe zeri i gjithe Skraparit ne dhjetra burime informacionale do te vijoj edhe 2012 me cdo event.
MUAJI NENTOR 2011

Nentor 2011: Sondazhi: Personaliteti i Vitit 2011 i Skraparit. Corovoda On Line jep rezultatet e anketes per te dytin vit radhazi. Kete here Fitues gazetari investigativ Artan Hoxha (kliko ketu)

Nentor 2011: Polican: 3 ngjarje brenda nje nate: Vjedhjet: makina dhe dyqan bastisen ne qytetin e Policanit brenda nje nate (kliko ketu)

Nentor 2011: Incidenti pas ndeshjes: Pas ndeshjes se te rinjve U17 ne Berat grindje mes tifozave te dy ekipeve. Pergjaket i riu nga Skrapari (kliko ketu)

Nentor 2011: Corovode: Nafta dhe Benzina kapin pikun. 1 liter kushton 185 lek. Drejtuesit e Mjeteve: Jo Cilesore (kliko ketu)

Nentor 2011: Kryetari i Bashkise Polican, Shpallet Fitues ne Asamblene Kombetare te PS mes 120 emrave te tjere dhe kreu i Policanit. (kliko ketu)

Nentor 2011: Polican: Gjandet trupi pa jete i nje te moshuari. Dergjej prej dy dite netesh pasi ishte aksidentuar ne nje terren duke rreshkitur. (kliko ketu)
Corovoda On Line