Qershor 2011: (Permbledhja) Informacionet kryesore lokale te Corovoda On Line 2011 **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Qershor 2011: (Permbledhja) Informacionet kryesore lokale te Corovoda On Line 2011

Fatjon Kaloci
26.12.11
Corovoda On Line Mediacioni i Vetem Lokal i Corovodes, gjate gjithe 2011 ka ndare me ju informacionet me te fundit ne kohe reale. Por ne fund te ketij viti, Corovoda On Line do t'ju njoh me nje seri shkrimesh kryesore te titujve me te klikuar dhe me te ndjekur. Mediatiku i vetem lokal, dhe zeri i gjithe Skraparit ne dhjetra burime informacionale do te vijoj edhe 2012 me cdo event.
MUAJI QERSHOR 2011
Qershor 2011: Sheshi Qendror ne Polican peson ndryshim rrenjesor. Ne nje konceptim te ri me bashkekohor qendra urbane e Policanit peson ndryshim. (kliko ketu)

Qershor 2011: Baba Edmondi zgjidhet ne krye te Bektashinjve si drejtuesi i ri i Kryegjyshates Boterore Bektashiane. (kliko ketu)
Qershor 2011: Lekundje sizmike ne Corovode. Ne nje kohezgjatje teper te shkurter por vale goditese te ndjeshme ne gjithe lokalitetin. (kliko ketu)

Qershor 2011: Shoqerohet ne Polici nje Bari nga Skrapari lidhur me nje ceshtje te hapur nga Komisariati i Vlores per nje vjedhje (kliko ketu)

Qershor 2011: Gjendet e vdekur nje shtetase ne Skrapar, prane fshatit Dobrenj. Ekspertiza paresore foli per nje vetmbytje te viktimes (kliko ketu)

Qershor 2011: Promovohet ne Corovode libri i autores Anjeza Sakaj. Libri u prit me interes ne opinionin intelektual ne Corovode. (kliko ketu)
Corovoda On Line