Shtator 2011: (Permbledhja) Informacionet kryesore lokale te Corovoda On Line 2011 **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Shtator 2011: (Permbledhja) Informacionet kryesore lokale te Corovoda On Line 2011

Fatjon Kaloci
26.12.11
Corovoda On Line Mediacioni i Vetem Lokal i Corovodes, gjate gjithe 2011 ka ndare me ju informacionet me te fundit ne kohe reale. Por ne fund te ketij viti, Corovoda On Line do t'ju njoh me nje seri shkrimesh kryesore te titujve me te klikuar dhe me te ndjekur. Mediatiku i vetem lokal, dhe zeri i gjithe Skraparit ne dhjetra burime informacionale do te vijoj edhe 2012 me cdo event.
MUAJI SHTATOR 2011
Shtator 2011: Kryetari i Komunes Qender ne Skrapar i sapo zgjedhur braktis PS shkon me LSI (lajmi u mesua ne breaking news (kliko ketu)

Shtator 2011: Ndryshon fasada e Bashkise tradicionale nder vite e Corovodes. (kliko ketu)

Shtator 2011: Fillon viti i ri shkollor 2011 - 2012 ne Corovode bie zilja e pare (kliko ketu)

Shtator 2011: 4 femije plagosen gjate mengjesit prane shkolles 9 vjecare ne Corovode nga kureshtja. Kafsha i demton (kliko ketu)

Shtator 2011: Grusht ne qender te Corovodes. Punetori harron punen Pergjaket nje i moshuar (kliko ketu)

Shtator 2011: Bie nen flake masive nje kioske ne Corovode. Zjarri favorizuar nga disa fishekzjarre qe ndodheshin ne te (kliko ketu)

Shtator 2011: Nje vater zjarri e lokalizuar ne afersi te fshatit Mollas. Re tymi mbulojne Corovoden (kliko ketu)

Shtator 2011: Ispektoriati i Larte i Deklarimit te Pasurise gjobit kryetarin e Komunes Bogove, Skrapar (kliko ketu)

Shtator 2011: Fillon nje seri vjedhjesh te mistershme ne banesa ne Corovode-rasti i dyte (kliko ketu)

Shtator 2011: Perkujtohet ne nje ceromoni ne 1 vjetorin e ndarjes nga jeta ish Kryetari i Bashkise Corovode Lefter Lame (kliko ketu)

Corovoda On Line