Te Merkuren 28 dhjetor 2011 Himara - Skrapari Java e 15te e Kategorise se Pare Ja Takimet **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Te Merkuren 28 dhjetor 2011 Himara - Skrapari Java e 15te e Kategorise se Pare Ja Takimet

Fatjon Kaloci
26.12.11
Kete te merkure 28 dhjetor 2011, e fundit e merkure per 2011 do te luhen edhe takimet e Javes se 15te te Kategorise se Pare ne Kampionatin e Futbollit Shqiptar. Pas "shkaterrimit" ne fushen e tij nga Vlora, Skrapari do te ndeshet me Himaren ne udhetim. Pas Javes se 14te te luajtur kete fundjave qe lame pas Himara pozicionohet e fundit me 8 pike ndersa Skrapari pozicionohet i 11ti me 14 pike me pike te barabarta me Vloren, Gramozin dhe Burrelin. Takimi i mesjaves do te nis ne oren 13:00.

Kjo do te jete edhe ndeshja e fundit per kete vit 2011 per Skraparin. Ndeshjet e tjera qe do te luhen kete te merkure 28 dhjetor 2011 do te jene:
JAVA E 15te KATEGORIA E PARE
28 dhjetor 2011

13:00HIMARA - SKRAPARI


13:00ILIRIA - ELBASANI


13:00GRAMSHI - BESA


13:00ADA - BUTRINTI


13:00KUKESI - LUSHNJA


13:00MAMURRASI - LUFTETARI


13:00VLORA - BESELIDHJA


13:00GRAMOZI - BURRELICorovoda On Line vijon trasmetimin online te rezultateve duke klikuar ketu cdo dite spotive per kete kompeticion, ku mund te ndiqni edhe klasifikimin aktual.
Corovoda On Line