Viti i Adele: Billboard vlereson si me te miren me albume kengetaren Adele **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Viti i Adele: Billboard vlereson si me te miren me albume kengetaren Adele

Fatjon Kaloci
10.12.11
Kengetarja 23 vjecare Adele eshte vleresuar 2 here fituese nga revista amerikane Billboard. Ne klasifikimin e 200 albumeve me te mira te vitit kengetarja Adele eshte rendidur ne Billboard e para me albumin "21". Ndersa ne klasifikimin e bere po nga Billboard por kete here per kengen me te mire ne 100 kenget e vitit eshte renditur po e para Adele me kengen "Rolling in a Deep". Per albumin e ardhshem kengetarja tha se mund te vij kur ajo te jete rreth moshes 25 apo 26 vjecare pasi per momentin nuk ka asgje ne mendje. Ndersa per dashurine kengetarja tha "te jem e sinqerte sa here degjoj per ndarje, me vjen shume keq".
Corovoda On Line