Vlora rreh triplete Skraparin Perfundon 0-3 takimi Skrapari - Vlora Ja Rezultatet e Javes se 14te **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Vlora rreh triplete Skraparin Perfundon 0-3 takimi Skrapari - Vlora Ja Rezultatet e Javes se 14te

Fatjon Kaloci
24.12.11
Perfundoi pak minuta me pare takimi i javes se 14te mes Skraparit dhe Vlores me rezultatin e thelle 0-3. I gjithe takimi u dominua nga miqte e Vlores ndersa Skrapari zhgenjeu teresisht tifozat e tij ne performancen e sotme. Ne daten 28 dhjetor do te luhet edhe java e fundit e ketij sezoni 2011 per Kategorine e Pare. Po sot u luajten edhe 6 nga 8 takimet e Javes se 14te te Kategorise se Pare te cilat dhane keto rezultate:
SKRAPARI - VLORA 0-3
BESELIDHJA - MAMURRASI 1-0
LUFTETARI - KUKESI (SHTYHET)
LUSHNJA - ADA 3-0
BUTRINTI - GRAMOZI 25.12.2011
BURRELI - GRAMSHI 1-0
BESA - ILIRIA 2-1
ELBASANI - HIMARA 4-2
Corovoda On Line