Corovode: Promocioni i Kompanise Celulare "ri-mbush" Corovoden. 4 numra falas **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Corovode: Promocioni i Kompanise Celulare "ri-mbush" Corovoden. 4 numra falas

Fatjon Kaloci
19.1.12
19.01.2012 Ne fillim jave, nje promocion i nje kompanie mobile qe operon ne Shqiperi pati interesim mjaft te madh ne Corovode. Vetem permes nje dokumenti identifikimi cdo person mund te merrte deri ne 4 numra te paketave te ndryshme te ketij operatori. Brenda pak castesh pasi makina promocionale te kesaj kompanie mberriten ne Corovode, shume shpejt banore lokale nen entuziazmin e te qenit "falas" e shfrytezuan kete mundesi dhe shume shpejt ne mbremje nuk nguruan mes mjediseve te ndryshme te gezoheshin nga ky fakt.
Dite me pas fjale shkembimet me kryesore lidhur me kete fakt mes shume perfituesve ishin numrat e bukur, apo a do nje numer? ndersa fushata te tilla promocionale nga kompani te ndryshme ndodhin rralle ne Corovode, nje arsye me shume per tu ndjere i lumtur ne keto dite te ftohta.
Corovoda On Line