Fishekzjarre ne Corovode: Administrata Vendore feston Pafajesine e Ilir Metes **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Fishekzjarre ne Corovode: Administrata Vendore feston Pafajesine e Ilir Metes

Fatjon Kaloci
16.1.12
16.01.2012 Ne oret e mbremjes fishekzjarre shperthyen ne hyrje te institucionit vendor te Bashkise Corovode ndersa raporte thane me heret se administrata e vendorit kishte dale e gjitha ne hyrje te institucionit. Sipas nje raporti te pak oreve me pare rreth ores 17:00 e gjithe organika e institucionit ishte grumbulluar ne hyrjen ballore perballe sheshit Riza Cerova per te festuar mesimin e lajmit te shpalljes i Pafajshem te ish-Kryeministrit Ilir Meta.
Per disa minuta citoi raporti kane vijuar festimet ndonse nuk pati grumbullim te njerezve ne shesh. Disa fishekzjarre dhe muzike festive u degjuan per disa minuta, citon raporti por qe ne nuk mund ta konfirmojme ne keto ore te fundit te se henes 16 janar 2012 kur ora lokale ne kete cast shenon 20:50. Burimi anonim i informacionit citon per ngjarjen e ndodhur rreth ores 17:00 deri ne 18:00
Corovoda On Line