Gjakosje: I riu mesyn shtepine e nje shtetasi gjate nates ne Corovode **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Gjakosje: I riu mesyn shtepine e nje shtetasi gjate nates ne Corovode

Fatjon Kaloci
23.1.12
23.01.2012 Gjate javes qe lame pas, nje ngjarje u rregjistrua ne Corovode. Raportet thane se nje shtetas, hyri fshehtas ne banesen e nje shtetasi te dyte gjate nates. I riu u perball me familjare qe ishin duke fjetur dhe disa persona u lenduan ne pergjakje pas perdorimit te nje arme te ftohte, thike.
Ngjarja shokoi fundjaven qe lame pas Corovoden, ndersa shtetasi u ndalua nga Forcat e Rendit. Raportet paraprake thane se i riu ishte nen gjendje te dehur. Ngjarja ndodhi ne nje lagje me dendesi te larte banoresh e quajtur lagjia 5 shtatori.
Corovoda On Line Imazhi Arkiv Pamje nga Corovoda