Tjeter Skandal ne Big Brother Brazil 2012 Hidhen ne rrjet 2 video ku dy meshkuj konkurent shfaqen porno **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Tjeter Skandal ne Big Brother Brazil 2012 Hidhen ne rrjet 2 video ku dy meshkuj konkurent shfaqen porno

Fatjon Kaloci
20.1.12
20.01.2012 Nje tjeter skandal perfshiu Big Brother Brazil ne edicionin e 2012. Me heret nje perdhunim ndodhi brenda shtepise me te vezhguar (sic e keni ndjekur edhe ne corovodaonline blog me videon respektive). Por kete here eshte radha e dy konkurenteve meshkuj te cilet kane shnderruar ne teme dite Big Brotherin ne Brazil ne kete edicion te sivjetshem. Nje prej konkurenteve i quajtur Jonas eshte filmuar ndersa ka qene ne messenger duke chatuar permes videochat. Videon te cilen ne smund t'jua publikojme per skenat hot mbare bota e pa te hedhur ne internet vetem pak dite me pare ne 16 janar 2012.

Videoja u hodh edhe ne You Tube por per shkak te permbajtjes seksuale (porno) ku Jonas shfaqet fillimisht duke zhveshur bluzen dhe me pas tek tregon ne webcam organin mashkullor madje duke e matur ate me nje meter dhe ndalur tek 22 cm (kuptohet per cfare flasim). Por kjo video skandal e cila eshte shperndare ne shume blogje, nuk ishte e vetme. Nje tjeter mashkull konkurent ne BBB (Big Brother Brazil) i quajtur Yuri ne daten 9 janar 2012 pati te njejtin fat ne rrjet ndersa me po te njejten menyre shfaqej nudo duke treguar para kamerave ne nje chat organin seksual mashkullor. Ky eshte skandali i radhes ne BIG Brother Brazil pas te dieles qe lam pas ku nje tjeter konkurent perdhunoi nje vajze ndersa dritat e shtepise se vezhguar nga kamerat u fiken. Corovoda On Line s'mund tju ofroj te dy videot ne fjale per shkak te permbajtjes se tyre, por tashme keto video jane ne disa website me permbajtje per te rritur. Ne bashkengjitje ndiqni insertin ne BBB 2012 per konkurentin Jonas 25 vjecar

Corovoda On Line