Geisha Rihanna: Shfaqen pamjet e kengetares gjete xhirimit te klipit Princess of China **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Geisha Rihanna: Shfaqen pamjet e kengetares gjete xhirimit te klipit Princess of China

Fatjon Kaloci
24.3.12
Ne vijimsi Kengetarja Rihanna pritet te dale me nje videoklip te ri. Behet fjale per videon e kenges Princess of China, nje videoklip ku kengetarja eshte shfaqur si nje geisha per te qene ne brendesi te subjektit te kenges. Kjo e fundit eshte nje kooperim me Coldplay dhe fotot jane ngarkuar permes rrjetit social Twitter ku shfaqet gjate xhirimeve pamja qe do te kete kengetarja. Po ashtu Corovoda On Line ne bashkengjitje ju ofron edhe kengen ne fjale qe pritet te dali me videoklipin e saj, qe mban titullin Princesha e Kines

Corovoda On Line