Skrapari mundet serisht. Burreli - Skrapari 2 me 0 per javen e 21te te Kategorise **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Fatjon Kaloci
24.3.12
U luajten sot duke nisur nga ora 15:00 e kesaj te shtune te gjitha takimet e Kategorise se Pare ne Futboll. Skrapari u mund serisht ne transferte ndersa luante Takimin e 21 ne Burrel. Minuten e fundit te pjeses se pare Burreli kaloi ne avantazh me nje gol te Ndreces ndersa goli i dyte erdhi per vendasit e Burrelit gjate mintave te 60tes. Takimi Burreli - Skrapari perfundoi keshtu me rezultatin 2-0. Skrapari ne keto kushte serisht qendron ne te njejtin vend me pike te barabarta me Gramozin ne te 13tin vend. Po sot u luajten edhe takimet e tjera qe dhane keto rezultate:

JAVA e 21te KATEGORIA E PARE
Ada - Elbasani 1-1Lushnja - Luftetari 1-0Butrinti - Beselidhja 0-0Burreli - Skrapari 2-0Gramozi - Kukesi 0-4Gramshi - Mamurrasi 3-2Besa - Himara 1-0Iliria - Vlora 2-1