Skrapari perballet te shtunen me Burrelin per javen e 21te **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapari perballet te shtunen me Burrelin per javen e 21te

Fatjon Kaloci
23.3.12
Burreli Skrapari eshte sfida e radhes ne futbollin e Kategorise se Pare qe do te luhet kete te shtune ne oren 14:30. Takimi i Vlefshem per Javen e 21 te ketij sezoni do te jete pak me i vecante se te tjeret pasi drejtuesit e ekipeve te moshave do ta drejtojne ekipin ne pritje te ardhjes ne pankine te Bano traineri i ri i Skraparit. Gjate sezonit 2011 ndeshja e pare mes ketyre ekipeve ate kohe e luajtur ne Corovode per javen e 5te dha rezultatin e bardhe 0-0. Ne nje situate jo shume te favorshme ne renditje Skrapari do te kerkoj me ngulm nje rezultat pozitiv me qellim qe ti largohet zones se rrezikut te fundit te tabeles. Skrapari aktualisht renditet i 13ti ne pike te barabarta me Gramozin me 17 pike. Ndersa Burreli eshte vetem nje vend me lart ne te 12in me 24 pike. Corovoda On Line do te ndjeki neser zhvillimet sportive ne Burrel dhe do te jape azhornimet
Corovoda On Line Ne imazh Brata