Videoklipi i ri: Katy Perry rremben afro 3 000 000 kilikime ne Youtube ne vetem 2 dite **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Videoklipi i ri: Katy Perry rremben afro 3 000 000 kilikime ne Youtube ne vetem 2 dite

Fatjon Kaloci
23.3.12
Dy dite me pare ne 21 mars 2012 u publikua zyrtarisht edhe videoklipi me i ri i Katy Perry. Videoja shoqeron kengen me titull Part of Me (Pjese e imja) dhe ne vetem 2 dite numeron me shume se 2 600 000 klikime ne kanalin e videove online YouTube. Subjekti i videos eshte vete kengetarja e cila ne kete klip pas zhgenjimit nga tradhetia e te dashurit te saj vendos te behet pjese e Marines Amerikane duke dashur te tregoj nje pjese tjeter te saj. Videoja duket ne nje sens edhe si reklame aderuese e femrave ne Marinen Amerikane. Ne bashkengjitje ndiqni videon ne fjale.

Corovoda On Line