Komentet per Fushen e Sportit ne Corovode behen Gag Humoristik ne Rrjete Sociale **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Komentet per Fushen e Sportit ne Corovode behen Gag Humoristik ne Rrjete Sociale

Fatjon Kaloci
1.4.12
Pamja e Fushes Sportive te Corovodes ku luhen takimet e Kategorise se Pare ne kete sezon 2011 - 2012 prej kohesh eshte bere ne rrjetin social Facebook nje shenje batutash humori. Keshtu pas ngarkimit te disa fotove te takimit Skrapari - Butrinti ne 18 mars 2012 te ngarkuara nje numer komentesh i klubit Sarandiot me afro 9 200 anetare shkruajne keshtu per fushen mbase edhe marre shkak nga barazimi:
Alqi : "Stadiumi shume i bukur ama, si e ka emrin " Rrez' e malit"? Para Butrinti."
Panajot:
e po cfare fushe koti eshte ajo dhe delet mund te luajne ne ate fushe se mund te futen se eshte e hapur
Enni:  si te filmi Tomka me shoket e tij ,, Shqipria dhe stadiumet e saj :(
Kristaq:san siro :PP
Marthjon:ne fush te patates do ta beim ndeshjen e radhes hahahaahh
Ardit:  imagjinata ime me con deri aty...sa mund te jete bileta valle?
Daniel:kete fushen e ka zili edhe barca me realin :P
Rebel: 
aty zbret dhija nga mali me frena dore
Maksimiljan:
m kte stadium q kane pirdhet lek klubi nga leket e biletave
Olti: shiko tribuna VIP hahah ne mal Q,R
Lipo: 
ato mundesi kane dhe ata skane faj,prandaj shpejte e shpejt ne superiore per 2 vjete saranda ska cte zilepsi nga qytetet e tjera.
Kristjan: 
qr sa fitoka klubi me biletat..
Daniel: 
fush futbolli quhet kjo ?
Bedri: 
edhe dhit dhe delet shohin futbooll
Giseldi: 
fush futbolli quhet kjo
Ervin: 
historike
Ervin: 
sa eshte bileta"
Florent: 
po po spoguan bileten do tju marin nje sheleg nga lart..aq eshte bileta. hajde stadiumet e shqipnise hajde !!!hiqi se do ti shofi ndonje i huaj dhe do na nxjerin bojen fare..!!
Flori: 
STADIUM VARI LESHTE BUTRINTI E KA ME TE MIRE
Romeo: 
Kjo pjesa perballe duhet te jete tribuna e VIP-ave...hahaha...
Don: 
ne mal e ka fushen skrapari mo haahhaha
Giseldi: 
ne mal e ka fushen skrapari hahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahaha
Giseldi: 
sa lek jan biletat
Elvis: 
hahahahahahahahahaha po tribuna ske gje fare (Y)
Florent: 
po lopet si kane mare me vete se ka bare boll nga kodrat !!hahahahahactribune fantastike
Corovoda On Line Imazhi Marre nga Facebook /Pages Butrinti