Mbyllet Java e 27 Kategoria e Pare. Skrapari nuk luan. Ja rezultatet **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Mbyllet Java e 27 Kategoria e Pare. Skrapari nuk luan. Ja rezultatet

Fatjon Kaloci
22.4.12
Sikunderse pritej Skrapari nuk luajti sot dhe nuk do te luaj deri ne fund te ketij sezoni. Java e 27te e Kategorise se Pare nisi ne oren 16:00 te kesaj te diele. 7 Takimet e luajtura sot i bashkengjiten keshtu fitores se takimit te 8te te fituar ne Tavoline per takimin Kukesi - Skrapari 3 - 0. Cdo sfidues me Skraparin deri ne fund te ketij sezoni do te fitoj ne tavoline cdo ndeshje kunder Skraparit me rezultatin 3:0 ne favor te kundershtareve te Skraparit. Me Poshte japim rezultatet e Javes se 27te.
JAVA E 27te KATEGORIA E PARE
22 prill 2012

Gramozi 0-3 Luftëtari
Mamurrasi 1-2 Himara
Kukësi 3-0 Skrapari (Ne tavoline)
Ada 1-0 Besëlidhja
Gramshi 0-0 Lushnja
Iliria 1-0 Butrinti
Besa 2-0 Burreli
Vlora 2-0 Elbasani
Corovoda On Line