Nis Votimi: Personaliteti 2012 i Skraparit Formati: Ne edicionin e trete **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Nis Votimi: Personaliteti 2012 i Skraparit Formati: Ne edicionin e trete

Fatjon Kaloci
10.4.12
Ka nisur kete te marte 10 prill 2012 edicioni i trete i Sondazhit: Personaliteti i Vitit te Skraparit ne blogun corovoda on line. Ndryshe nga edicionet e para, votimi kete here eshte edhe ne rrjetin social Facebook ne Grupin "Corovoda On Line". Votat qe shprehin mendimin tuaj per Mirenjohjen 2012 per lokalitetin do te mblidhen me ato te marra edhe ne Blog. Pra ne nje menyre ju keni te drejten per te votuar ne 2 aksese. Nisma e Corovoda On Line nisi ne 2010 ne ate kohe portalin Skrapari.net per te vijuar me pas ne blogun tone. Me audience teper te larte dhe ndjekje ditore ne sezonin pararendes, audienca vleresoi si Personalitetin e Vitit 2011 gazetarin investigativ Artan Hoxha. Per kete edicion, sondazhi do te jete i hapur deri ne daten 12 Dhjetor 2012. Ju mund te votoni per keta kandidatura:
KANDIDATURAT: PERSONALITETI 2012 i SKRAPARIT:
1- Eraldo Musabelliu (modeling/futbollist)
2- Aris Karemani (balet)
3- Elsina Hidershaj (muzike)
4- Dule Malindi (muzike)
5- Anjeza Sakaj (letersi)
6- Adnor Shameti (drejtesi)
7- Astrit Çela (shoqeri civile)
Ne te dyja akseset e votimit pas votes suaj, ju do te keni mundesi te lexoni rezultatin duke e bere kete votim sa me trasparent te mundshem ndaj jush. Ju ftojme pra, te jeni pjese aktive shprehese e mendimit se Cili eshte Personaliteti 2012 i Skraparit?
Corovoda On Line