Rita Ora me videoklipin e ri How we do (party) Ja Videoja **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Rita Ora me videoklipin e ri How we do (party) Ja Videoja

Fatjon Kaloci
18.4.12
Kengetarja me Origjine Shqiptare Rita Ora e lindur ne Prishtine, Kosove ne 1990 emri i vertete i se ciles eshte Rita Sahatciu debuton serisht fuqishem ne ne tregun viziv te muzikes kete here me videoklipin How We Do (Party). Ora per jave te tera qendroi ne vendet e para te Klasifikimit britanik vecanerisht pas publikimit ne 14 dhjetor 2011 te hitit Hot Right Now. Refreni i kesaj kenge ngjan me hitin e "The Notorius B.I.G" Ne daten 6 maj 2012 pritet qe prej kengetares Rita Ora te publikohet edhe hiti i radhes qe do te mbaj emrin R.I.P. Ne bashkengjitje Corovoda On Line publikon videon e re How we do (party) "Si festojme" video e hedhur zyrtarisht dje ne 17 prill 2012 ne rrjet.

Corovoda On Line