Skrapari: Majtarja, Brata dhe Bano ne Formacionin me te keq te Kategorise se Pare per javen e 22te **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapari: Majtarja, Brata dhe Bano ne Formacionin me te keq te Kategorise se Pare per javen e 22te

Fatjon Kaloci
3.4.12
Pas protestes ne kor kunder arbitrimit ne Corovoden e se shtunes 31 mars 2012 ndersa luhej sfida Skrapari - Besa per javen e 22te te Kategorise se Pare sfide e cila perfundoi me rezultatin 0-1 pas nje autogoli te vendasve, mediatiku Panorama Sport sikunderse cdo jave pasqyroi edhe listen e formacionit me te keq te Javes se 22te. Ne kete liste, Panorama Sport ne 11shen me te keqe te kesaj jave Liston edhe trainerin e ri te Skraparit, A.Bano sikunderse Majtarja shenuesi i autogolit qe i dhuroi fitoren Beses apo edhe kapiteni i Skraparit Brata. Ne versionin online te mediatikut sportiv listohen vecori te kesaj jave, ku me pikantja eshte pikerisht ngjarja ne Skrapar, ku arbitrat kerkuan pas reagimit te tifozerise vendase kunder arbitrimit te Cjapit (arbiter i ketij takimi) ndersa u kerkua zhvillimi i minutave te fundit pa tifoz, nje dukuri qe deri tani nuk ka ndodhur ne Kampionat. Imazhi ne bashkengjitje Kortezi: Panorama Sport
Corovoda On Line