Videoja ne Internet: Sportisti amerikan "vret" kengetarin Justin Bieber Polemika Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Videoja ne Internet: Sportisti amerikan "vret" kengetarin Justin Bieber Polemika Ja Video

Fatjon Kaloci
4.4.12
Nje video e postuar ne internet ka hapur polemika me se fundmi ne Amerike. Videoja e hedhur ne Internet ne fakt eshte nje montazh ne te cilin duket sesi Carlos Condit nje kickboxer kampion per peshat e mesme 77 kg qellon me arme ne nje shkreterire ne Amerike kengetarin Justin Bieber. Videoja eshte nje modifikim planesh nga disa seri televizive ku ka luajtur kengetari Justin Bieber. Por polemikat kane nisur menjehere pas publikimit te videos. Presidenti i Kompeticionit UFC ku luan kickboxeri amerikan Dhana White pritet te jap pergjigjen e tij mbi kete montazh filmik. Justin Bieber eshte nje idhull i te rinjve ne mbare boten muzikore. Videoja ne bashkengjitje sapo po qarkullon ne rrjet. Corovoda On Line jua propozon ne bashkengjitje:

Corovoda On Line