Deputetja Ermonela Felaj ne Corovode. Zeri i Gruas ne Politike. Socialistet "nisin" fushaten **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Deputetja Ermonela Felaj ne Corovode. Zeri i Gruas ne Politike. Socialistet "nisin" fushaten

Fatjon Kaloci
20.5.12
E premtja qe lame pas, ajo e rreth mesdites se 18 Majit 2012 ne Corovode pak pas ores 13:00 do te ishte e eventit politik. Ne nje organizim te njoftuar me heret afro 100 gra e vajza simpatizante dhe anetare te subjektit politik Partia Socialiste ne kuader te nje formatimi tjeter te organizimit te Gruas ne PS zhvilloi takim. Ne takim merrte pjese edhe e deleguara e Kryesise Socialiste, Ermonela Felaj, njeheresh deputete e Qarkut Berat per Parine Socialiste. Ne takim u fol per problematika kryesore ne punesim, organizime joqeveritare etj qe sfidojne cdo dite gruan skraparase. Takimi zgjati disa ore, dhe corovodaonline, mesoi mengjesin e 20 Majit 2012 se te tjera takime priten te behen per Gruan nga ky subjekt pas suksesit te takimit te se premtes. Sipas burimeve tona, takimet behen ne vazhden e formatimit te ri te PS e cila po promovon dere me dere prej disa kohesh programin Rilindja Shqipetare.
©Corovoda On Line