Rikthehet Sensualja: Shakira videoklipi i ri Addicted to You Ndiqni videon **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Rikthehet Sensualja: Shakira videoklipi i ri Addicted to You Ndiqni videon

Fatjon Kaloci
3.5.12
Nje dite me pare videotekes muzikore iu shtua zyrtarisht ne 2 maj 2012 edhe klipi me i ri i Shakira. Kenga titullohet Additected to You dhe eshte e shkeputur nga albumi "Sale el Sol". Melodia e kenges nuk ka sesi qe ti ndahej ritmit latin. Eshte nje video klip i thjeshte, i bukur dhe qe te fton te kercesh edhe nga vendi. Kolumbiania me emrin Shakira Isabel Mebarak Ripoll ka lindur ne 2 shkurt 1977 dhe ne vitin 2001 u be e famshme ne gjithe boten vecanerisht permes hitit te saj Whenever Wherever. Videoja e re u ngarkua ne mbremjen e se martes ne rrjetin online te videove YouTube. Corovoda On Line ne bashkengjitje ju ofron kete klip.

©Corovoda On Line