Video me e re Rihanna Ku ke qen? Lancohet Where Have You Been Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Video me e re Rihanna Ku ke qen? Lancohet Where Have You Been Ja Video

Fatjon Kaloci
1.5.12
E fundme dite e prillit 2012 sikunderse pritej ishte lancimi zyrtar i videoklipit te Rihanna ne kengen e quajtur Where Have You Been (Ku ke qene?) Kenga eshte pjese e albumit te 6te te saj qe mban titullin Talk That Talk dhe ne produksionin e saj ka ndihmuar edhe Calvin Harris. Videoja me e re qe shoqeron kete kenge i ngjan ne filmime xhirimit post apokaliptik dhe pritet te jete pjese e re e kanaleve video muzikore ne mbare boten. Videoja u leshua dje 30 prill 2012, Corovoda On Line jua ofron ne bashkengjitje.

Corovoda On Line