Kengetarja Adele e Someone Like You shtatezane. **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Kengetarja Adele e Someone Like You shtatezane.

Fatjon Kaloci
30.6.12
Kengetarja boterore Adele eshte shtatezane. Pak minuta me pare ndersa ora lokale ne Corovode eshte 11:20 e shtune 30 qershor 2012 ne websitin zyrtar te kengetares u shkrua postimi i cili njofton se Adele eshte ne pritje te nje femije. Fjale per fjale ne postim shkruhet:
Im delighted to announce that Simon and I are expecting our first child together. I wanted you to hear the news direct from me, obviously we’re over the moon and very excited but please respect our privacy at this precious time. Yours always, Adele xx

Jam e lumtur t'ju njoftoj se Simoni dhe Une po presim femijen tone te pare se bashku. Dua qe lajmi te degjohet direkt prej meje, natyrisht qe ne ndihemi mbi re dhe shume te ngacmuar por ju lutem respektoni privatesine tone ne kete moment. E juaja gjithnje Adele xxx. Corovoda online ne bashkengjitje jep nje imazh te ciftit.
©Corovoda On Line