X Factor USA: Britney Spears dhe Demi Lovato do te jene ne Jurine e kompeticionit **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

X Factor USA: Britney Spears dhe Demi Lovato do te jene ne Jurine e kompeticionit

Fatjon Kaloci
17.6.12
Nje nder yjet e muzikes Pop, Britney Spears si dhe kengetarja Demi Lovato do te jene pjese e jurise se ketij edicioni 2012 te formatit X Factor USA. Te dyja kengetaret ore me pare pozuan nen sfondin e fashes se programacionit te njohur ne gjithe boten si kunderse edhe ne Shqiperi pak dite me pare mbylli siparin edicioni i pare i formatit X Factor. Spektakli ne baze eshte nje audicion masiv per talentet e reja ne muzike. Ne bashkengjitje jepet nje prej imazheve te shperndara ne rrjet ku dy kengetaret qe tashme do te jene anetare te jurise se kompeticionit, dolen se bashku. Britney Spears u njoh boterisht permes hitit One More Time ndersa Demi Lovato hitin e saj me te sukseshem paresor te saj pati Scycraper. X Factor ne Shqiperi zyrtarisht javen e dyte te qershorit 2012 nisi audiocionet e reja per edicionin e dyte
©Corovoda On Line