Audio: Kenga me e re e Rita Ora. Kengetarja me origjine shqiptare nxjerr Roc The Life Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Audio: Kenga me e re e Rita Ora. Kengetarja me origjine shqiptare nxjerr Roc The Life Ja Video

Fatjon Kaloci
23.7.12
Kengetarja me origjine Shqiptare Rita Ora se shpejti vjen edhe me videoklipin me te ri te singellit te saj. Pjese e albumit qe do te mbaj emrin "Ora" kenga me e re u ngarkua ne mbremje diten e djeshme dhe eshte ne versionin audio. Me zerin e perngjashem me Beyonce , Rita Ora vjen me kengen "Roc the Life" ndersa per shume jave rresht ne Chart Uk por edhe ne Europe ajo u pozicionua e para pak muaj me pare me super hitin "Hot right Now".

Corovoda On line ju fton keshtu te degjoni hitin me te ri te ngarkuar dje e diele 22 korrik 2012.
©Corovoda On Line