Flash: Skrapar Policia Pranga 2 Shtetasve. Kapen 77 rrenje Cannabis Sativa **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Flash: Skrapar Policia Pranga 2 Shtetasve. Kapen 77 rrenje Cannabis Sativa

Fatjon Kaloci
17.7.12
Ne nje operacion te nisur pak pas ores 10:00 te kesaj te marte Policia Skrapar vuri ne pranga 2 shtetas nen akuzen per Kultivim te Bimeve Narkotike. Raporte jo zyrtare thane me heret per Corovoda On Line ( Me pare lajmi i postuar ne Grupin Tone Social ne Facebook) se ngjarja ndodhi ne fshatin Gurazez te Skraparit. Te pakten 77 rrenje te hashashit ishin faktori primar i arrestit per keta dy shtetas. Operacioni i sotem zgjati per me shume se 3 ore. Imazhi me karakter ilustrues nuk i referohet ngjarjes.
Raporti jozyrtar Falenderojme te guximshit qe raportojne via sms cdo report ne Skrapar.
©Corovoda On Line