Turizem: Condor Adventures, Agjensia hungareze ben Promo Kanionet e Osumit Ja Disa Imazhe **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Turizem: Condor Adventures, Agjensia hungareze ben Promo Kanionet e Osumit Ja Disa Imazhe

Fatjon Kaloci
26.7.12
Nese turistet e kenaqin Corovoden duke ardhur, entet lokale nuk ofrojne qofte edhe nje broshure per resorset, monumentet, apo pikat me te bukura turistike te Skraparit. Per ciceron, as mos mendoni. Do t'u duhet qe te zbulojne vete Skraparin dhe Corovoden (shpesh here Corovoda On Line eshte ndermjetes ne disa raste). Por gjithesesi Promocioni turistik i Corovodes, edhe perse nuk behet nga institucionet zyrtare, shpesh here neper rrjete sociale jane vete banoret e Corovodes, qe nga me te vegjlit e deri tek me te medhenjte qe postojne foto apo video duke kryer kete mision. Me e fundit nga turet turistike i referohet fillim korrikut 2012 ku agjensia turistike hungareze Condor Adventures ben promo edhe per shtetin Hungarez Kanionet e Osumit dhe vendet me te bukura te Skraparit.
Imazhet ne bashkengjitje iu depozituan arkivit te Corovoda On Line pas nje komunikimi qe patem pak dite me pare me kete operator. Kampingu, terreni i mrekullueshem panoramik qe ofron Skrapari shfaqen edhe ne imazhet ne vijim. Corovoda On Line per t'ju ofruar seriozitet prej disa ditesh ka publikuar nje postim me Informacione te Pergjithshme rreth Corovodes, Kontaktet, Adresaret etj, por shpesh here perditesimi i informacioneve nga ana e operatoreve te ndryshem hotelier, bar apo resorant duket si nje faktor i parendesishem per vete keto subjekte menaxhuese.

Nga Zemra e Shqiperise Drejt e Ne Zemrat Tuaja! Ky! Eshte Corovoda On Line Blog.
Imazhet me te drejta publikimi per Corovoda On Line nga CondorAdventures.eu