Corovoda On Line Sot mbush 1 Vjec. Blogu Interaktiv i Corovodes startoi mesditen e 15 Gushtit 2011 **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Corovoda On Line Sot mbush 1 Vjec. Blogu Interaktiv i Corovodes startoi mesditen e 15 Gushtit 2011

Fatjon Kaloci
15.8.12
Per audiencen e rregullt te blogut tone data 15 gusht 2011 tashme dihet se eshte Imazhi i ri i interaksionit nga Corovoda ne Internet i adreses corovodaonline.blogspot.com. E pikerisht Sot ne mbushim 1 Vit te cilin e kemi kaluar ndryshe mes reporteve te ndryshme po ashtu. Ne kete 1 vjetor Corovoda On Line tashme vjen e ngulitur si nje prej adresave te informacionit lokal me te klikuara te Krahines sone. Mbi 100 000 vizitore ne vetem 1 vit, ndersa pasuam me sukses edhe me te larte nga eksperinca 2 vjecare me Skrapari.net qe operonim dikur. Ne 1 vit, Informacionet Lokale, Tradita, Vlerat, Historiku dhe Permbledhjet me kryesore te gjithckaje cfare flet per Corovoden e mbare Skraparin shoqeruan klikimin tuaj. Ishte pikerisht e hena e 15 gushtit 2011 kur ne mesdite do te nisnim ne fazen zyrtare. Fillimisht ishte Corovoda Radio Online qe ju tha live per 8 muaj radhazi pershendetjen primare. Dhe menjehere ne mbremjen e vone Corovoda On Line shperndahu e para ne mediatiket kryesore ne vend edhe te dhenat e para qe u moren nga aksidenti tragjik i mbremjes se 15 gushtit 2011 ku menjehere rrjeti i informatoreve, reporteve te gjithe vullnetare qe e bejne me mjaft perkushtim punen per te pasqyruar nje copez Corovode tjeter ne mbare rrjetin e per tu bere i vetmi portal me postime te perditshme dhe informacione te aferta per audiencen. Po ashtu paralelisht brenda 1 viti Corovoda On Line edhe ne rrjetin social Facebook numeron tashme mbi 1 300 anetare si nje bashkesi e koheve aktuale per Corovoden edhe te migranteve dhe emigranteve kudo qe ndodhen. Mes qindra mesazhesh pa fundd, pershendetje, falenderime, imazhe dhe bashkepunime Corovoda On Line ka edhe anen e padukshme te saj qe ju sigurojme qe eshte edhe me e madhe. E per te gjitha keto, mijera falenderime per secilin prej jush qe na keni ndjekur. Eshte bukur te ndjesh aromen e shtepise, se vendlindjes tende dhe ju na e mundesoni kete edhe me shume. Edhe per vitet ne vijim do te mundohemi te jemi ne te njejtin entuziazem. Sepse se bashku tashme kemi ngulitur 1 sllogan...
... NGA ZEMRA E SHQIPERISE, DREJT E NE ZEMREN TUAJ...KY! ESHTE COROVODA ON LINE