Fashion: Djali nga Corovoda ne profilet e Agjensive Modeling. 21 vjecari Donald Braho synon Supermodel **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Fashion: Djali nga Corovoda ne profilet e Agjensive Modeling. 21 vjecari Donald Braho synon Supermodel

Fatjon Kaloci
19.8.12
Gjate monitorimit ne web nje tjeter raport me pak Corovode ne te. Keshtu ne azhornimin e diteve te para te gushtit 2012 portali fashiongalactic.com nder imazhet e modeleve nga gjithe bota nje hapesire i dedikon edhe modelit Donald Braho. 21 vjecari i lindur ne 17 prill 1991 ne Corovode, Skrapar me heret ka marre pjese ne shume sfilata per Diesel, Erico Marinelli etj. Aktualisht nen kuraturen e Joni Peci Fashion Group, Braho me heret ka qene pjese e Solo Agency, me pas Attitude Models, Bindi, Icon Agency etj. Ne nje pershkrim te pergjithshem te cilin mund ta gjeni duke klikuar ketu, 21 vjecari citon nder te tjera se synon te marre pjese ne Super Model 2012 Albania. Imazhi ne bashkengjitje eshte nje riperpunim grafik i Corovoda On Line por pamjet e plota mund ti ndiqni ne linkun qe e mesiperm.
©Corovoda On Line