Jo zyrtare: 4 Shtator 2012 Kryeministri Berisha mund te jete ne Corovode **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Jo zyrtare: 4 Shtator 2012 Kryeministri Berisha mund te jete ne Corovode

Fatjon Kaloci
27.8.12
Raporte ende jo zyrtare folen per gjasat e mundshme se data 4 shtator 2012 mund te kete si visitor ne Corovode edhe Kryeministrin e Shqiperise. Nuk dihet sesa i vertete do te jete ky informacion i mberritur paraditen e se henes 27 gusht 2012 ne redaksine e Corovoda On Line por burimi anonim specifikon se nje perurim i nje rruge jashte territorit te Bashkise Corovode do te jete arsyeja e kesaj vizite specifikon ky raport. Po sipas te njejtit burim nuk dihet nese Sali Berisha do te jete pjese e aktiviteteve te 5 shtatorit 2012 ku Corovoda feston 70 vjetorin e Clirimit. Sipas raportit gjasat qe ai te jete pjese e festimeve ne 5 shtator 2012 jane teper te ulta. Ju kujtojme se ky informacion nuk eshte zyrtar.
©Corovoda On Line