Shhht... Presidenti i Shqiperise... Po Punon... Websiti zyrtar nxjerr nje tjeter nenshkrim Ja Foto **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Shhht... Presidenti i Shqiperise... Po Punon... Websiti zyrtar nxjerr nje tjeter nenshkrim Ja Foto

Fatjon Kaloci
2.8.12
It Works! Me ne fund. Websiti gri prej afro 1 jave i Presidentit te Republikes se Shqiperise, z.Bujar Nishani mesa duket po tregon se edhe Presidenti Po punon...te pakten elektronikisht (e kemi fjalen per president.al). Prej disa ditesh shenimet se faqja eshte ne ndertim apo qe lajmeronin se po punohej, mbremjen e vone te se merkures 1 gusht 2012 u shfaqen me mbishkrimin It Works... Punon. As nuk e vinim ne dyshim qe Presidenti Punon po qe portali zyrtar i Kreut te Shtetit te vonohej me mese 7 dite te pakten ky shenim do te na e zbeh disi mungesen e klikimit qe mesa duket po rikthehet ne kete adrese. Por deri ne keto caste kur ora lokale shenon 01:07 date 2 gusht 2012 portali president.al vijon te jete me kete pamje si ne foto web qe corovodaonline ofron.
It Works!!!!
©Corovoda On Line