Kengetari i ri Justin Bieber publikon videon e re & Sean Paul As Long As You Love Me Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Kengetari i ri Justin Bieber publikon videon e re & Sean Paul As Long As You Love Me Ja Video

Fatjon Kaloci
1.8.12
Kjo e merkure 1 gusht 2012 ka qene nje date lancimi edhe per videoklipin me te ri te kengetarit Justin Bieber. Videoja me e re eshte nje bashkepunim me Sean Paul dhe titullohet As Long As You Love Me. Ne videoklipin e ri publikuar sot nder personazhet e paraqitura eshte edhe aktori Michael Madsen dhe ne videon bashkengjitur ka nje intro te gjate per videos. Video ne thelb ne skenat e xhirimit do te  paraqes nje episod dramatik qe per aq sa zgjat afro 5 minuta eshte thuajse nje mini film. Justin Bieber eshte nje nder kengetaret e rinj kryesisht i adhuruar nga Teen Ager's . Ne bashkengjitje Corovoda On Line publikon videon e porsa publikuar ne rrjet.

©Corovoda On Line