Video e Re: Shakira dhe Pitbull se bashku me klipin Get it Started Ja video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Video e Re: Shakira dhe Pitbull se bashku me klipin Get it Started Ja video

Fatjon Kaloci
2.8.12
Kete te enjte 2 gusht 2012 ne prag mesdite u ngarkua edhe videoklipi i ri i latineve Shakira dhe Pitbull. Dyshja e famshme ne boten e muzikes vijne me kengen Get It Started (Nise). Kenga eshte e shkeputur nga albumi i reperit Pit Bull qe mban emrin "Global Worming" (Ngrohje globale). Videoklipi eshte bere nen regjine e Davis Russo me te cilin Pit Bull ka bere edhe videoklipet e kengeve Back In Time, Give me everything apo edhe klipin International Love. Videoja me e fundit ndiqeni ne bashkengjitje:

©Corovoda On Line