Video: Kenga e re As Po As Jo. Geri nga Big Brother ne Big "Sister" debuton ne muzike Ja video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Video: Kenga e re As Po As Jo. Geri nga Big Brother ne Big "Sister" debuton ne muzike Ja video

Fatjon Kaloci
19.8.12
Ndonse nuk hyri qe ne fillim ne Big Brother 5 te pakten ka nje fillim per te. Madje shume shperthyes. Keshtu Gerta apo Geri nje dite me pare u be klikimi i radhes i muzikes shqiptare ne videoklipin me te ri te ngarkuar ne rrjetin gjigand te videove online You Tube. Kenga me titull As Po As Jo dhe nje Geri shume ngjyrshe te pakten nga veshjet ne klip jane produksioni me i fundit i bashkepunimit te Dr.Flori, Edlir Begolli dhe Ernis Cili Corovoda On Line ju fton ne bashkengjitje te ndiqni videon ne fjale te publikuar ne rrjet nje dite me pare 18 gusht 2012.

.

Eshte show biz ne Corovoda Blog
©Corovoda On Line