Video: Top Channel serisht ne Corovode. Formati Pasdite ne Top Channel Biznesmeni Altruist i Skraparit Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Video: Top Channel serisht ne Corovode. Formati Pasdite ne Top Channel Biznesmeni Altruist i Skraparit Ja Video

Fatjon Kaloci
17.9.12
Gjate formatit te pasdites ne nje prej skermave me te ndjekur Top Channel, ne emisionin e pasdites nje tjeter reportazh mbi Skraparin. Gjate programit Pasdite ne Top Channel ne nje insert publikohet edhe nje video, ndersa formati i kesaj pasditeje i referohej me gjeresisht situatave ne raste te veshtira por qe perfundojne me Happy End. Ne video pervecse intervistes se dhene nga Artur Guri per reporteren e Top Channel ne Qarkun e Beratit M. Sinanaj Haxhia e njohur ne lokalitet per reportin e lajmit te ketushem. Ne material citohen momentet e para te ndihmes qe iu dha nje grupi turistesh nga Kosova qe ne Mars gjate navigimit ne ujerat e Kanioneve te Osum, Skrapar per shkak te kohes u bllokuan disa ore nga rreshjet e vazhdueshme. Ne video per te paren here si kunder ne asnje media me pare Kanionet nuk quhen me si Kanionet e Beratit thene nga media te ndryshme kohe me pare, duke perkedhelur pak "rivendosjen" e pagezimit Kanionet e Skraparit. Corovoda On Line publikon ne bashkengjitje videon ne fjale.

©Corovoda On Line