Zyrtare: Aleanca Kuq e Zi Corovode. Ndryshon axhenda. Mintingu do te mbahet ne 13 tetor 2012 **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Zyrtare: Aleanca Kuq e Zi Corovode. Ndryshon axhenda. Mintingu do te mbahet ne 13 tetor 2012

Fatjon Kaloci
17.9.12
Ne nje njoftim zyrtar te ardhur me heret (sikunder mund ta keni ndjekur permes postimeve ne rrjetet tona sociale) Aleanca Kuq e Zi, Dega Skrapar njoftoi per nje ndryshim ne axhenden e takimeve ne kuader te celjes jo zyrtarisht se Fushates Zgjedhore 2013. SIpas njoftimit nje meeting qe me heret ishte njoftuar edhe prej nesh se do te mbahej ne 29 shtator nuk do te zhvillohet ne kete date por do te kryhet ne 13 tetor 2012. Nuk behet i njohur motivi zyrtar i ketij spostimi te axhendes por besohet se aktivitetet e shumta te Aleances Kuq e Zi ne mbare Shqiperine mund te kene qene shkak i nje perditesimi. Ne mitingun qe do te zhvillohet ne 13 tetor 2012 ne Corovode do te zgjidhet edhe Kryetari i Aleances Kuq e Zi per lokalitetin.
©Corovoda On Line