Ermonela Felaj: Falenderon. Mesazhi ne Facebook pas takimit ne Polican. Falenderon Grate e vajzat e Corovodes **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Ermonela Felaj: Falenderon. Mesazhi ne Facebook pas takimit ne Polican. Falenderon Grate e vajzat e Corovodes

Fatjon Kaloci
6.10.12
Pak minuta pas mesnates mes se premtes dhe te shtunes 5-6 tetor 2012 Deputetja e Qarkut Berat Ermonela Felaj ka publikuar ne rrjetin social Facebook edhe nje postim ku nder te tjera shprehet me mbresa pas takimit qe pati ne paraditen e se premtes me Forumin e Gruas Socialiste te Rrethit Skrapar. Ne takim me pjesemarrje nderuan edhe Namik Dokle, Fidel Ylli, Ermonela Felaj, Adriatik Zotkaj etj. Gjate takimit u zgjodhen edhe drejtueset qe do te perfaqesojne levizjen e gruas socialiste ne Skrapar. Luljeta Dashi do te jete ne cilesine e Kryetares do te jete Koordinatorja kryesore e Forumit Te Gruas Socialiste ndersa Flora Cela do te jete do te jete nenkryetare. Ne minutat e para te se shtunes Felaj ne rrjetin social do ti kushtonte eventit nje mesazh:
Te jesh grua, te perjetosh si nje grua, te shohesh dhe te prekesh me syte e nje gruaje , te enderrosh ate cka nje grua do.., keshtu e pashe e shqiperine tone sot, permes grave e vajzave te Corovodes e te Policanit, te Kucoves, te Perondise dhe Kozares, dhe e dini cfare? U ndjeva e sigurt!! Po! Une e di se cdo te jete Shqiperia neser! Do te jeni ju te dashurat e mia me gjithe forcen tuaj te shpirtit dhe te mendjes!!
Faleminderit grave socialiste te ketyre zonave, dhe suksese te gjithave!
©Corovoda On Line - Imazhi Rrjeti Social Facebook