Skrapar: 35 vjecari godet me mjete te forta Kryetarin e Komunes Bogove **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapar: 35 vjecari godet me mjete te forta Kryetarin e Komunes Bogove

Fatjon Kaloci
3.10.12
Nje 35 vjecar nga Selani, u shoqerua nga blute e rendit pas nje raporti per nje ngjarje te rregjistruar rreth ores 09:15 te dates 1 tetor 2012 ne Bogove. Sipas lajmit nje 35 vjecar me inicialet S.Ç. qelloi me mjete te forta duke i shkaktuar lendime te medha ne trup kryekomunarit Fadil Kapllani, ky i fundit kreu i Komunes Bogove. Nuk behen te qarta motivet qe kane perfshire ne zenke dy shtetasit, ndonse ne variantin me te pranuar u besua per nje nderprerje te punimeve te nje firme qe po punonte per nje segment rrugor. Pas sinjalizimit 35 vjecari u shoqerua nga Blute e Rendit.
©Corovoda On Line