Corovode: Eventi Muzikor. AGB Koncerti ne 26 Nentor 2012 Corovoda nen tinguj **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Corovode: Eventi Muzikor. AGB Koncerti ne 26 Nentor 2012 Corovoda nen tinguj

Fatjon Kaloci
24.11.12
Nder te pakta evente muzikore qe organizohen ne Corovode, me e radhes do te jete ajo e dates 26 Nentor 2012 edhe kete here jane te rinj nga Skrapari qe rikthehen ne kete nentor ne vendlindje me nje Koncert te tyren qe do te mbahet ne daten 26 nentor 2012 ne sallen e Pallatit te Kultures ne Corovode.  Te njohur me heret ne rrjet pas klikimeve te shumta qe kenget e tyre ne kanalet video ne internet AGB thene ndryshe Albanian Gangsta"s Boys disa prej kengeve me te njohura te tyre priten ti performojne serisht ne Corovode perkrah kengeve te reja. Grupi AGB ne kanalin YouTube rregjistron numerikisht ne afro 25 000 klikime. Nje prej videove te ndjekura eshte ajo "Per Skraparin". Corovoda On Line duke qene se keto evente jane te pakta ne Corovode ju fton te beni ne rrjetet tuaja sociale nje shperndarje te ketij linku ne menyre qe te mbeshtesim disi brenda mundesive cdo nisme qe flet per artin dhe muziken vecanerisht per qytetin tone. Pra mos harroni ne 26 Nentor prane Pallatit te Kultures Corovode... Corovoda nen tingujt AGB
Corovoda On Line (Publikim ne versionet Free dhe Subscribe)