E rralle: Vogelushi amerikan 3 vjecar gjobitet nga policia. Beri Cicin ne publik. Gjoba: 2 500 $ **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

E rralle: Vogelushi amerikan 3 vjecar gjobitet nga policia. Beri Cicin ne publik. Gjoba: 2 500 $

Fatjon Kaloci
10.11.12
Kryeshefi i Policise ne Piedmont ne Oklahoma doli zyrtarisht per te kerkuar falje pasi nje prej policeve kishte gjobitur nje shtetas jo te zakonshem me shumen 2 500$. Sipas Kanalit televiziv amerikan 9 News, gjoba i ishte vene nje femije vetem 3 vjecar pasi ai po bente cicin ne publik. Kjo ngjarje beri qe te reagonin te rriturit e pranishem duke i thene policit qe te mos ta vinte gjoben pasi ai ishte vetem 3 vjecar, por polici u kishte thene se Nuk ka rendesi dhe se duhet te mbaje pergjegjesi per urinimin ne publik. Ngjarja u be e ditur nje dite me pare e premte 10 nentor 2012. Ne imazhin bashkengjitur nje pamje nga videokronika e kanalit 9 News
©Corovoda On Line