Jozyrtare: Corovode: Ndryshime ne Organikat e Spitalit Skrapar. Jo zyrtarisht citohet per Ndryshim te Drejtuesit te Spitalit **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Jozyrtare: Corovode: Ndryshime ne Organikat e Spitalit Skrapar. Jo zyrtarisht citohet per Ndryshim te Drejtuesit te Spitalit

Fatjon Kaloci
24.5.13
Sikunder ju kemi informuar me pare edhe permes postimeve Flash ne Grupin tone social ne Facebook "Corovoda On Line" ne mes jave ju referua nje burimi i cili fliste per ndryshime ne Spitalin Corovode qe priteshin te ndodhnin ne Fundjave. Nje tjeter burim i sotem (jozyrtar) foli per disa ndryshime te pritshme qe sipas raportit kane ndodhur pas mesdites se te premtes 24 maj. Sipas raportit (qe nuk eshte i vertetuar mbi saktesine)  flitet edhe per ndryshim te Drejtuesit te ketij Spitali. Organikat e tejfryra shpesh here me militante politik dhe jo profesioniste mbeten nder hamendesimet e para te ketij lajmi (nese vertetohet ky info) te cilin perpiqemi ta moderojme per te mos e personalizuar ne emra te pervecem. Gjithesesi keto ndryshime ishin te pritshme dhe kjo edhe fale reporterve vullnetare te Corovoda On Line qe deshirojne te japin zerin e tyre ne kete blog, nder me te ndjekurit dhe me interaktivet ne lokalitetit. Gjithesesi me shume detaje mbase do te kemi ne ditet ne vijim.
©Corovoda On Line - Imazhi Arkiv Ne pamje Pjesa Hyrese e Spitalit Corovode